Služby

 

1) TERAPEUTICKÁ NÁVŠTĚVA (z nedostatku kapacity už bohužel nové klienty nepřijímám)

Tyto návštěvy jsou hlavní náplní mojí práce. Jsou vhodné převážně pro rodiny, které absolvovaly základní kurz Son-rise programu (Start-up). Jsou vhodné též pro rodiny, které se snaží již nějakou dobu vést svůj Son-rise program (i bez základního kurzu) a čerpají hodně informací o Son-rise programu z různých Son-rise blogů a stránek, které nabízí Autism treatment center of America . Pokud chcete vědět více, prosím zkontaktujte mě a spolu zhodnotíme, zda by pro Vás byla návštěva vhodná.

 

 

2) TELEFONICKÁ/SKYPE KONZULTACE

Čas: 60/90 minut
Cena: 450/650 Kč

(cena zahrnuje telefonickou konzultaci-60 nebo 90 min., plus moji přípravu cca 40 min.)

 

Pro koho je tato konzultace vhodná:

  • pro všechny rodiny, které vedou už nějakou dobu  Son-rise program pro svoje dítě
  • tyto konzultace oceňují i rodiny, které chtějí vědět, jaké Son-rise aktivity a hry by byly vhodné pro jejich dítě, kdyby se rozhodly pracovat s ním podle Son-rise programu (podmínkou není absolvování základního kurzu Son-rise programu)

U rodin, které Son-rise program nedělají nejprve zjistím podrobnosti o jejich dítěti a jejich situaci. Poté společně zvážíme, jestli by tato konzultace mohla být pro rodinu přínos.

 

 

NÁPLŇ KONZULTACE:

  • Při této konzultaci spolu probereme největší těžkosti Vašeho dítěte i jeho motivace.
  • Posléze společně vymyslíme vzdělávací aktivity/hry, které mohou pomoci v rozvoji Vašeho dítěte.
  • Navrhnu též na čem konkrétně pracovat nyní a na čem případně až později.

(Konzultace dětského facilitátora je vhodná právě k vymýšlení her a aktivit, které by mohly Vaše dítě bavit a rozvíjet zároveň. Není vhodná k řešení hlubších problémů. K řešení závažnějších problémů a dalších věcí, které nejsou v mojí kompetenci je vhodná konzultace s certifikovaným Son-rise učitelem.)